Horné menu
Obsah
Prihlásenie
Päta
Základná škola Štefana Závodníka v Pružine
Slovenčina (Slovak)
+
-
Prihlásenie
Základná škola Štefana Závodníka v Pružine
Hlavná stránka
Novinky
Zápis do 1. ročníka
Elektronická prihláška do 1. ročníka ZŠ
Základné informácie - budúci prvák
Žiaci a rodičia
Poradenstvo
Výchovný poradca
Kariérny poradca
Školský špeciálny pedagóg
Každodenné záležitosti
Rozvrh
Úspechy žiakov
Život na škole
Poukázanie 2% z daní
Fotoalbum
Zoznamy
Krúžky
Učitelia
Učebne
Školský klub detí
O škole
Profil školy
Dokumenty
Zmluvy, faktúry
Voľné pracovné miesta
Školská jedáleň
Hlavná stránka
Žiaci a rodičia
Každodenné záležitosti
Úspechy žiakov
Školský rok
všetky roky
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Oblasť
všetky oblasti
Anglický jazyk
Aranžovanie
Biológia
Chémia
Dejepis
Matematika
Nemecký jazyk
Skok do výšky
Slovenský jazyk a literatúra
Technika
Výtvarná výchova
Zdravotníctvo
Kolo
všetky kolá
Aspoň Domáce kolo
Aspoň Školské kolo
Aspoň Okresné kolo
Aspoň Mestské kolo
Aspoň Regionálne kolo
Aspoň Krajské kolo
Aspoň Celoštátne kolo
Aspoň Medzinárodné kolo
Aspoň Celosvetové kolo
Vyhľadať
2021/2022
Okresné kolo
Lucia Papučová
2. miesto
Súťaž v poskytovaní prvej pomoci
Okresné kolo
Zdravotníctvo
Mgr. Miroslava Mariňaková
Kristián Vrábel
2. miesto
Súťaž v poskytovaní prvej pomoci
Okresné kolo
Zdravotníctvo
Mgr. Miroslava Mariňaková
Martin Haviar
2. miesto
Súťaž v poskytovaní prvej pomoci
Okresné kolo
Zdravotníctvo
Mgr. Miroslava Mariňaková
Gabriel Hospodárik
úspešný riešiteľ
Chemická olympiáda
Okresné kolo
Chémia
PaedDr. Mária Kováčová
Magdaléna Gabrišová
2. miesto
Veľkonočné inšpirácie
Okresné kolo
Aranžovanie
Mgr. Adriana Šterdasová
Ella Pollák
3. miesto
Veľkonočné inšpirácie
Okresné kolo
Aranžovanie
Mgr. Adriana Šterdasová
Tatiana Kubišová
3. miesto
Veľkonočné inšpirácie
Okresné kolo
Aranžovanie
Mgr. Adriana Šterdasová
Kristián Vrábel
1. miesto
Dejepisná olympiáda
Okresné kolo
Dejepis
Mgr. Adriana Šterdasová
Sabína Gazdíková
1. miesto
Hviezdoslavov Kubín
Okresné kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Mgr. Miroslava Talašová
Kristián Vrábel
1. miesto
Matematická olympiáda
Okresné kolo
Matematika
Mgr. Mariana Cvengrošová
Marína Gabrišová
3. miesto
Matematická olympiáda
Okresné kolo
Matematika
PaedDr. Mária Kováčová
Tomáš Zaťko
3. miesto
Technická olympiáda
Okresné kolo
Technika
Ing. Marta Švecová
Martin Haviar
3. miesto
Technická olympiáda
Okresné kolo
Technika
Ing. Marta Švecová
2020/2021
Krajské kolo
Jonáš Mayr
3. miesto
Olympiáda v nemeckom jazyku
Krajské kolo
Nemecký jazyk
Mgr. Mária Šebáková
Okresné kolo
Kristián Vrábel
2. miesto
Pytagoriáda
Okresné kolo
Matematika
Mgr. Mariana Cvengrošová
Marína Gabrišová
úspešný riešiteľ
Pytagoriáda
Okresné kolo
Matematika
PaedDr. Mária Kováčová
Sabína Gazdíková
úspešný riešiteľ
Pytagoriáda
Okresné kolo
Matematika
Mgr. Martina Michalcová
Kristián Vrábel
3. miesto
Matematická olympiáda
Okresné kolo
Matematika
Kristián Vrábel
úspešný riešiteľ
Biologická olympiáda - kat. E; odbornosť BOTANIKA
Okresné kolo
Biológia
Adam Šuly
3. miesto
Biologická olympiáda - kat. E; odbornosť ZOOLÓGIA
Okresné kolo
Biológia
Predchádzajúci
1
2
3
Ďalší
Odkazy
Správca obsahu
Technická podpora
Vyhlásenie o prístupnosti
Právne informácie
Zásady ochrany osobných údajov
Údaje o prevádzkovateľovi
Mapa stránok
O nás
Kontakt
Novinky
Kontakty
Základná škola Štefana Závodníka v Pružine
pruzinazs@gmail.com
+421 42 435 87 45
Pružina 408, 018 22 Pružina Slovakia
Prihlásenie
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Neviem prihlasovacie meno alebo heslo
Bezbariérová verzia
+
-
Powered by
aSc EduPage